Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć ładne i darmowe forum?


adam7lol7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

>ładne

>darmowe

 

Wybierz jedno ;)

 

 

Forum Samii to forum oparte o silnik IPB, który jest płatny. Tego drugiego nie sprawdzam, ale pewnie ten sam silnik. Ot tak tego nie zrobisz. Jeżeli chcesz pomocy - zapraszam do mojego tematu, w którym ją oferuję.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Można stworzyć bardzo ładne i darmowe forum :) jest wiele styli na mybb np można tak ładnie przerobić że nie będą przypominać pierwotnej wersji :)

Poza tym widzę że nasze gusta różnią się te fora są tak bardzo brzydkie...

784091427630431250239.png784091427630431250239.png784091427630431250239.png784091427630431250239.png
Opublikowano

>ładne

>darmowe

 

Wybierz jedno ;)

 

 

Forum Samii to forum oparte o silnik IPB, który jest płatny. Tego drugiego nie sprawdzam, ale pewnie ten sam silnik. Ot tak tego nie zrobisz. Jeżeli chcesz pomocy - zapraszam do mojego tematu, w którym ją oferuję.

Ogólnie to nie do końca prawda, można postawić ładne forum na np. myBB ale na IPB na pewno będzie to łatwiejsze, pomijając już funkcjonalności których IPB ma więcej.

Opublikowano

Rozumiem, że autor ma jakiś pomysł i zamierza czerpać przychody z prowadzenia wspomnianego forum? Jeżeli tak to szkoda czasu na hardcorowe tworzenie samemu forum, warto zainwestować i znaleźć jakieś dodatkowe ręce do pracy, które są obeznane w tym temacie (po części zweryfikują twoje plany) i razem stworzyć dopracowaną wersje.

 

Z drugiej strony, jeżeli forum ma powstać dla kilku osób(znajomych?), to takie myBB wam w zupełności wystarczy, później możecie się złożyć na opłacenie IPB jeżeli uznacie, że forum spełnia założenia i ma to sens.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Mozna je postawić na Wordpresie , jest mnóstwo wtyczek dla użytkowników i nie tylko.

Stawianie forum w WP to strzał sobie w kolano, WP to platforma blogowa (z założenia) i stawianie na niej czegokolwiek innego to bardzo ale to bardzo zły pomysł.
Opublikowano

Jak stworzyć ładne forum? Sam w chwili gdybym miał zakładać temat z takim pytaniem, wyszedłbym z założenia, że nie ma sensu tego robić, bo nic nie potrafię....

Nie potrafię nawet opisać, czy chodzi o jakąś współpracę, ale szczegół..

­Zs8CEbP.png

Opublikowano

Co do darmowych for, zawsze można zainstalować phpbb by przemo które kiedyś było strasznie popularne jeżeli chodzi o fora pod serwery cs.

Silnik jest darmowy, dodatkowo w sieci jest mnóstwo darmowych sztyli w ktorych wystarczy zrobić własne logo i gotowe ;)

Opublikowano

Co do darmowych for, zawsze można zainstalować phpbb by przemo które kiedyś było strasznie popularne jeżeli chodzi o fora pod serwery cs.

Silnik jest darmowy, dodatkowo w sieci jest mnóstwo darmowych sztyli w ktorych wystarczy zrobić własne logo i gotowe ;)

PhpBB by Przemo to już przeżytek i nie polecam go używać (ona błędów, wygląd jak z lat 90.) a co do gotowych skórek to też zazwyczaj nie są zbyt piękne, pomijam już liczbę funkcjonalności. Teraz jedyną darmową platformą pod fora jest myBB i nawet nie warto szukać czegoś innego, no chyba że ma się $ to wtedy IPB.

Opublikowano

 

Co do darmowych for, zawsze można zainstalować phpbb by przemo które kiedyś było strasznie popularne jeżeli chodzi o fora pod serwery cs.

Silnik jest darmowy, dodatkowo w sieci jest mnóstwo darmowych sztyli w ktorych wystarczy zrobić własne logo i gotowe ;)

PhpBB by Przemo to już przeżytek i nie polecam go używać (ona błędów, wygląd jak z lat 90.) a co do gotowych skórek to też zazwyczaj nie są zbyt piękne, pomijam już liczbę funkcjonalności. Teraz jedyną darmową platformą pod fora jest myBB i nawet nie warto szukać czegoś innego, no chyba że ma się $ to wtedy IPB.

 

Co do błędów zgodzę się, jest dziurawy jak Pique w obronie, odnośnie skórek jest kilka wyjątkowo dobrych skórek nie tylko o tematyce csgo ale i ogólnej ;) 

Co do myBB zgodzę się że w przypadku darmowych silników jest najlepszy na ten moment, aczkowiek to właśnie ten silnik jak dla mnie wygląda na lata 90'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...